podhoran@podhoran.cz +420 577 116 111

Řezaná grafika
Řezba vektorové grafiky (motivů, nápisů a log z barevných plotrových folií s různou životností: monomer, polymer, lité fólie. Dále nabízíme speciální fólie, jako například: translucentní (pro světelnou reklamu), retroreflektivní nebo materiály imitující pískované sklo a fólie s Easy Dot lepidlem, které snižuje na minimum riziko vzniku bublin a tím urychluje a usnadňuje aplikaci.

Okenní grafika
Jednostranně viditelná grafika na perforovaném samolepícím materiálu, který zajišťuje dobrou průhlednost z druhé strany (One-Vision). Určen pro aplikaci na skleněný podklad (výlohy, okna dopravních prostředků, skleněné výplně stavebních otvorů, ...).

Bannery – plachty
Vyrábíme z kvalitních materiálů ve dvou gramážích - 510 a 450 g/m². Standardní součástí dodávky je zesílení obvodu banneru zdvojením v šířce 30 mm a osazení kovovými úchytovými oky.

Billboardy
Reklamní velkoformátové tisky na speciálním papíře, tzv. blue back, zabraňujícím prosvítání podkladu do grafiky. Tiskneme v pásech do ca. 1,5 m pro standardní formát bilboardu - 5,1 x 2,4 m

CLV – City Light Vitrine
Tiskneme na backlit (prosvětlovací) materiály - papír nebo film. Tisky se následně vkládají do vitrín CLV o standardním rozměru 118 x 176 cm.

Síťovina MESH
Velkoplošná reklama na lehkém, hustě tkaném průsvitném a větru odolném materiálu, který je vhodný pro umístění na exponovaná místa, jako jsou například fasády budov

Polepy vozidel
Účinný způsob reklamy, který současně chrání lak Vašeho vozidla. Nabízíme tisk a instalaci Vašeho námětu, ať již půjde o celoplošný nebo částečný polep, nebo o instalaci řezané grafiky (loga, texty), případně o jejich kombinaci.