podhoran@podhoran.cz +420 577 116 111

Plakáty
Tiskneme na papíry od 115 do 200 g/m². Tisky můžeme doplnit o Clip-rámy, vyrobené z hliníkové slitiny, které umožňující rychlou a snadnou výměnu plakátů pouhým vyklapnutím bočních lišt.

Obrazy
Tisk libovolného motivu nebo fotografie na malířské plátno (Canvas) ze směsi bavlny a polyesteru nebo na ekonomičtější polyesterovou variantu. Nabízíme také zarámování např. do Euroclip rámů, plastových rámů BFHM s krycím sklem. Ty jsou dostupné v pevné rozměrové řadě od 9 x 13 cm po 60 x 80 cm.

Tapety
Nabízíme širokou škálu tapet pro interiérové aplikace, které se liší druhem materiálu, povrchu i různými způsoby instalace: Jde o materiály bázi PVC, bez obsahu PVC, textilní a papírové tapety, většinou variantně s hladkým nebo strukturovaným povrchem. Materiály jsou samolepící nebo aplikovatelné standardním tapetářským způsobem. Nejoriginálnější dekorací vždy bude Vámi pořízený snímek, ať již na tapetě nebo na fototapetě.

Fototapety
Papírový nebo luxusní vliesový (vláknitá buničina) materiál, na který Vám natiskneme Váš motiv. Lze použít na dekoraci nábytku, interiérových zdí nebo jako pozadí pro pořizování fotografií.

Podlahová grafika
Reklama natištěná na folii opatřenou tzv. podlahovou laminací, tj. ochrannou vrstvou s vyšší životností a strukturovaným povrchem.